Kastamonu 1 Şubesi
755 | | | 12-12-2021
HÜSEYİN ALDI ya TEŞEKKÜR
Selman GÖKKAYA

HÜSEYİN ALDI'YA TEŞEKKÜR*

    Sayın Hüseyin Aldı ''Sivil Toplumculuk'' başlıklı yazınızı okudum. Pek çok konudan bahsederken ''orada o kadar memur çalışırken üyelerinizin yanında olmalıydınız, en azından su vermeliydiniz'' diyorsunuz.

    Bütün sendikaları bir çuvala koyup sallıyormuş gibi görünüp aslında sadece MEMUR-SEN 'i ve Genel Başkanımız Ali YALÇIN'ı bariz bir şekilde eleştiri de hedefe koymuşsunuz. GELMEYENLERDEN bir kelime olsun bahsetmek yok. Ama afet bölgesini karış karış gezen, taziye ziyaretlerinde bulunan, çalışanlarla ve afetzedeler ile toplantılar yapan, sayın valimizden İl genel sekreterine, belediye başkanlarından, kaymakamlara kadar görüşüp geçmiş olsun dileklerini ileten, Türkiye'nin en büyük sendikasının ve konfedarasyonunun genel başkanına sipariş gibi ''SU'' dağıtsaydın de!

    6 milyon kişiyi ilgilendiren TOPLU SÖZLEŞME gibi çok önemli bir süreçte bile Kastamonu'yu arayıp bilgi almış, genel başkan yardımcılarını bölgeye göndermiş, yetmemiş ''SU''dağittırmış,Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Muammer Karaman eli ile '' GIDA ve HİJYEN KOLİ''leri yollamış bir teşkilatı hedef almak hoş olmadı
     Yine Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı TOÇ-BİR-SEN Genel Başkanı  Hüseyin ÖZTÜRK'ün yardımlarını ise istersen Mehmet Şano  başkandan öğrenirsin.
   Memur-Sen'imizin Genel Sekreteri SAĞLIK-SEN Genel Başkanı Semih DURMUŞ da  aynı gün afet bölgesini ziyaret etti bunu da belirtelim.
    Ayrıca MEMUR-SEN ve EĞİTİM-BİR-SEN  Genel Başkanı Ali YALÇIN'ı hedefe koymanın PSİKOLOJİK, İDEOLOJİK ya da başka sebepleri var mıdır bilmem.  
Ama ayıp ettiğiniz açık.

* Yine de teşekkür ederim Hüseyin Aldı.Bu çalışmalarımızı ayıp olmasın diye anlatmıyorduk ama anlatma imkanı verdiniz

Tüm Yazılar
1 HÜSEYİN ALDI ya TEŞEKKÜR